ZUMBA® Fitness

Wyjątkowo zdrowy miks taneczno-ruchowy

Zumba Fitness® to zainspirowane Ameryką Południową zajęcia taneczno-ruchowe. To dynamiczny, ekscytujący oraz skuteczny program fitness. Zajęcia składają się z szybkich i wolnych rytmów wzmacniających i rzeźbiących sylwetkę.

Zumba jest dla wszystkich bez względu na płeć, wiek, kondycję i umiejętności taneczno-ruchowe, gdyż łatwo można ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości. Nieważne więc czy masz naście czy kilkadziesiąt lat. Na zajęciach Zumby spotykają się cztery pokolenia ćwicząc i bawiąc na niej doskonale.

PLAN ZAJĘĆ

Zajęcia odbywają się w poniedziałki o 18.20, środy o 18.40 i piątki o 18.00:
PONIEDZIAŁKI GODZ. 18.20 - FITNESS CLUB ACTIVE UL. NARUTOWICZA 38, CZECHOWICE-DZIEDZICE
ŚRODY GODZ. 18.40 - FITNESS CLUB ACTIVE UL. NARUTOWICZA 38, CZECHOWICE-DZIEDZICE
PIĄTKI GODZ. 18.00 - FITNESS CLUB ACTIVE UL. NARUTOWICZA 38, CZECHOWICE-DZIEDZICE
Pojedyncze zajęcia trwają 55 minut.

ZUMBA® Fitness

Wykorzystuje podstawowe zasady aerobiku, treningu interwałowego oraz oporowego dla zmaksymalizowania wydatku energii, uzyskania korzyści w sferze układu krążenia oraz wymodelowania sylwetki.

ZUMBA® Core

Zumba® Core to trening skupiający się na mięśniach brzucha bez leżenia na macie i robienia brzuszków!

ZUMBA® Glutes

Trening angażujący pracę pośladków. Osoby początkujące nie muszą znać kroków tanecznych aby łatwo odnaleźć się podczas zajęć. Luźna atmosfera zabawy dodaje osobom nietańczącym odwagi. Stałym uczestnikom pozwala na doskonalenie swojego warsztatu umiejętności.

Zalety Zumby

  • Zapewnia trening całego ciała. Wiele ruchów w Zumbie angażuje mocno mięśnie brzucha i grzbietu, co powoduje ujędrnienie i wzmocnienie tych partii mięśniowych. Dzięki temu zmniejszamy ryzyko wystąpienia bólów kręgosłupa.
  • Zumba to trening cardio dzięki czemu zdobywamy kondycję oraz skutecznie spalamy kalorie podczas godziny zajęć o zmiennej intensywności można stracić nawet 400-600 kalorii.
  • Łagodzi stres. Energiczne ruchy nie tylko pomagają w uwalnianiu endorfin (hormonów szczęścia) przez co następuje wyraźna poprawa nastroju, czujemy się odprężeni i spełnieni ale również pomagają zapomnieć o problemach dnia codziennego i pozbawiają nas kompleksów.
  • Pomaga w obniżeniu ciśnienia krwi, wzmacnia serce i układ krwionośny.
  • Zwiększa gęstość kości i zmniejsza ryzyko osteoporozy.
  • Poprawia równowagę i napięcie mięśniowe.
  • Program Zumba fitness wyostrza zmysły i pobudza nasz umysł do działania.
  • Miło spędzamy czas ćwiczeń z ludźmi zróżnicowanymi wiekowo - wspólna pasja bardzo zbliża, dlatego też stajemy się bardziej otwarci na innych.

Facebook